Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

Administracja stron WWW

Nasza firma powstałą we wrześniu 2006 roku, a więc w dokładnie rok po opublikowaniu Joomla™ w wersji 1.0.1. Pierwsza nasza strona internetowa naszej firmy powstała w oparciu właśnie o ten system. Zatem z systemem Joomla™ zaprzyjaźnieni jesteśmy od wielu lat.

Przez ten czas ewoluowała sama Joomla™, a my się rozwijaliśmy. Dziś oferujemy Państwu nasze doświadczenie oraz umiejętności.

Na czym polega współpraca?

Z naszymi Klientami współpracujemy na zasadzie stałej umowy serwisowej. W jej ramie możemy prowadzić prace edytorskie (wprowadzać treści na Państwa stronie), sprawować opiekę administracyjną  (tworzyć kopię bezpieczeństwa, dbać o aktualność wersji systemu i zainstalowanych komponentów).

Zawarcie umowy gwarantuje Państwu wykonanie określonych zadań w uzgodnionym krótkim terminie. Dodatkowo, otrzymujecie Państwo możliwość kontaktu i porad telefonicznych w rozszerzonych godzinach (normalnie, pracujemy w godzinach 9.00-15.00).

Świadczymy również usługi przywrócenia działania strony WWW,która przestała działać, oraz migracji (przeniesienia strony) ze starszej wersji Joomla™ lub przeniesienia strony na nowy serwer WWW (w przypadku zmiany hostingu).