Kompleksowa oferta - od A do Z

Pierwsza strona stworzona przez mnie powstała rok po opublikowaniu pierwszej stabilnej wersji Joomla™. Ponieważ był to wtedy najbardziej zaawansowany system CMS - wybór padł właśnie na Joomla. Dziś zajmuję się zarówno tworzeniem i administracją stronami WWW, sklepami internetowymi. 

Wychodząc na przeciw różnorodnym potrzebom właścicieli witryn i bolączkom z jakimi codziennie spotykają się administratorzy, ofertę mogę podzielić na kilka działów.

  1. Tworzenie nowych stron WWW. Tworzymy strony WWW oparte o CMS Joomla™, dostosowując je do współczesnych wymagań. Strony, które wychodzą z mojego studia, cechuje przede wszystkim ich przejrzystość oraz łatwość w nawigacji. Staram się dostosować taką stronę do percepcji potencjalnej grupy odbiorców oraz branży. Przed stworzeniem nowej strony bardzo dokładnie opisuję z Klientem wymagania odnośnie strony WWW oraz badam konkurencję - tak, aby być o jeden krok przed nimi.

  2. Reanimowanie "padniętych" stron WWW. Zdarza się, że podczas aktualizacji strony, dodatku czy jakiegoś elementu serwera, strona przestaje funkcjonować poprawnie. Jeżeli nie macie Państwo sposobu na to, aby przywrócić stronę do życia, proszę o kontakt. Posiadam doświadczenie zarówno w administracji stronami opartymi o Joomla™, jak i w administracji serwerami Unix/BSD, dzięki czemu w krótkim czasie Wasza strona może znowu wrócić "na łono internetu". Jeżeli zaś planują Państwo rozwój własnej witryny i macie obawy o jej działanie po dokonaniu zamian - zachęcam do kontaktu. Przeprowadzę dla Państwa symulację działania strony na bezpiecznym, zewnętrznym serwerze, a po zakończonej procedurze - wcielę zmiany w serwerze produkcyjnym.

  3. Pozycjonowanie stron. Jeżeli posiadasz stronę napisaną w Joomla™ i nie jesteś zadowolony z jej miejsca w wyszukiwarkach (Google, WP) - przeprowadzę pełną procedurę pozycjonowania. Dzięki temu, Twoja witryna stopniowo zacznie się wspinać w rankingu wyszukiwań. Nie gwarantuję, że w ciągu tygodnia witryna będzie w Top5 wyszukiwarki jednak jestem w stanie zapewnić, że Twoja strona bardzo szybko zacznie piąć się w wynikach wyszukiwania. Dla zainteresowanych moimi dotychczasowymi osiągnięciami, zapraszam do kontaktu.

  4. Tworzenie szablonów stron WWW. Jeżeli standardowy szablon oferowany przez Joomla™ jest dla Ciebie zbyt prosty, lub chciałbyś zmienić wygląd swojej strony WWW - zapraszam do kontaktu. Nie zajmuję się dostosowywaniem gotowych rozwiązań, ich przerabianiem polegającym na podmianie nagłówka czy logotypu, tylko tworzę szablony od podstaw na podstawie wytycznych Zamawiającego. W momencie zmiany wyglądu szablonu podpowiadam, jak skutecznie wykorzystać znajdujące się na Twojej witrynie miejsce tak, aby Internauta nie przegapił najbardziej istotnych informacji. 

  5. Zwiększenie funkcjonalności strony, migracje. Jeżeli chciałbyś, aby na Twojej stronie znalazła się rzecz, którą widziałeś na innych stronach a nie wiesz jak to zrobić - skontaktuj się ze mną. Jeżeli zaś posiadasz stronę stworzoną w starszej wersji systemu Joomla™ i chciałbyś ja zaimportować do nowszej wersji systemu, również Ci w tym pomogę. Pomagam w wyborze i instalacji galerii zdjęć, elementów multimedialnych (video, muzyka) czy chociażby w skryptach pomagających właściwe odtwarzanie filmów z popularnego serwisu YouTube.