Joomla™ Emergency

Usługa ta polega na przywróceniu funkcjonowania Twojej strony przygotowanej przy pomocy Joomla™ CMS, która z jakiś powodów przestała działać.

Aby uzyskać moją pomoc, wystarczy zadzwonić na jeden z numerów telefonów widocznych na stronie. Pracuję w godzinach 8.00 - 17.00 i zazwyczaj w tych godzinach jestem w stanie Ci pomóc. Możesz również wysłać do mnie  wiadomość z zapytaniem, dołączając również zrzuty ekranowe lub treść komunikatu na kontaktowy adres mailowy.

Po zweryfikowaniu danego zgłoszenia dokonuję analizy problemu i przedstawiam kosztorys naprawy i spodziewany czas usunięcia usterki. Zwykle nie przekracza on godziny czasu od momentu uzyskania wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do wykonania czynności.

Dla przyspieszenia działania serwisu, proszę o wysłanie na adres mailowy loginów i haseł do strony, hostingu. Jest to niezbędne do prawidłowego zdiagnozowania problemu. Tuż przed wysłaniem danych proszę o telefon z informacją, że potrzebna jest interwencja serwisowa. Przyspieszy to moje działanie (z różnych powodów często nie siedzę z głową w komputerze i nie obserwuję spływających maili.